Banyolarda Yeni Trend

Banyolarda Yeni Trend

Günümüzde, banyolarda estetik anlayışı çok değişti. İlginç formlu çanak lavabo tasarımları, değişimin en güzel örneklerinden. Konsollar veya ahşap dolap ünitelerinin üzerine konulan bu lavabolar, banyolara modern bir görünüm kazandırıyor.

Banyolarda yeni trend

Banyolarda Yeni Trend

Günümüzde salon, yatak odası gibi yaşam alanlarına dair her bir ürün, bulunduğu mekanın dekorasyonunu tamamlayacak ve onunla bütünleşecek bir anlayışla üretiliyor. Aynı düşünce banyo lavaboları için de geçerli. Şimdilerde karşımıza sıkça çıkan ilginç formlu çanak lavabo tasarımları, banyoların estetik anlayışını tamamen değiştiriyor. Hem ıslak hacimlerin vazgeçilmezi olan hijyeni, hem de çağdaş tasarımı bir araya getiren bu lavabolar, banyolara hemen modern bir görünüm katıyorlar.

Çakıl taşlarını anımsatan yuvarlak ve oval formlu kaseler, kare ve dikdörtgen modeller, konsolların veya ahşap dolap ünitelerinin üzerinde konumlandırılabiliyorlar. Özellikle ankastre bataryalar ve tezgah üstü yüksek armatürler için birbirinden şık ve zarif çözümler sunan çanak lavabolar, görsellik ve işlevsellik adına alışılmış formlarla yetinmeyenler için çok uygun.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

  1. Esra dedi ki:

    Haklısınız bu modeller çok şık görünüyor.

  2. Metin dedi ki:

    Banyo mobilyası yaptırmak istiyorum size nasıl ulaşacağım?

  3. Sadi dedi ki:

    Evimde banyo kapısını değişmek istiyorum, kapının kasasında problem yok. ben mevcut kasaya amerikan camsız kapı taktırmak istiyorum. Mevcut kapı yüksekliğimiz 2.08 cm, dışardan kapı genişliği 73 cm. Sizdeki hazır pakette bu ebatlara uyacak kapı mevcutmu? Fiyatı ne kadar? Beni bilgilendiriseniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mutfak tasarımında nelere dikkat edilmeli?

Mutfak tasarımında nelere dikkat edilmeli? Mutfakların ev dekorasyondaki öneminin artmasından beri mutfak dekorasyonu ile ilgili yeni tartışmalar ortaya çıktı. Kimileri...

Kapat